Analyzátory alkoholu

AlcoQuant 6020

Nová generácia analyzátorov dychu

 

alcoquant

AlcoQuant® 6020 udáva nové štandardy v presnosti, spoľahlivosti a jednoduchosti používania. Nová generácia analyzátorov dychu je presnejšia a kompaktnejšia. Jej používanie je jednoduchšie ako pri predchádzajúcich radoch. Výhody AlcoQuant® 6020 spočívajú najmä v širokom spektre použitia a v jeho využití v praktických situáciách. Je možné merať v:

 

Intuitívny softvér pre jednoduché meranie

Obsluha AlcoQuant® 6020 je velmi jednoduchá. Intuitívne menu je ovládané iba tromi tlačidlami. Všetky relevantné informácie ako napr. stav prístroja, merané hodnoty a hlásenia chýb sú zobrazované v písomnej podobe na podsvietenom displeji. Menu pre používateľa je veľmi jednoduché a prehľadné. Komunikácia v slovenčine.

Zaručená spoľahlivosť a výkon

Najnovšia technológia snímania zaručuje presné meranie a bezpečnosť prístroja. Dizajn prístroja je navrhnutý podľa ergonomických princípov a zaručuje bezpečné držanie prístroja. Po štarte prístroj automaticky vykoná samokontrolný test  a priebežne monitoruje merací proces, takže všetky chyby sú zistené okamžite.

Prístroj AlcoQuant 6020 je používaný políciou v krajinách: Veľká Británia , Nemecko , Francúzko , Španielsko , Portugalsko , Taliansko , Rakúsko , Belgicko , Poľsko , Česká republika , Litva , Lotyšsko , Estónsko , Fínsko , Bosna a Hercegovina , Srbsko, Argentína , Turecko , Irán, Saudská Arábia , Katar , Rumunsko , Ukrajina , Južná Afrika , Rusko , Švédsko, Čína , India , …

 

 

Na stiahnutie –  Návod na použitie prístroja:   Navod AlcoQuant6020

 

Na stiahnutie -  Návod na použitie tlačiarne:    Navod Tlaciaren

AlcoQuant komplet

 

 

Prístroj  AlcoQuant 6020 komplet je dodávaný v naledovnom zložení:

 

 

Prístroj dodáme s prvotným overením (za úplatu) zo  Slovenskej legálnej metrológie.  Potom Vaše merania môžu byť použité, ako dôkazový materiál, na všetkých úrovniach slovenskej legislatívy.

Performance Optimization WordPress Plugins by W3 EDGE