OxiPen

kalas_300 envitec_300

Malý rozmermi veľký využitím

OxiPen

OxiPen

 

Nová generácia elektroniky a mimoriadne šikovného “vreckového formátu ” prináša účinné riešenie pre okamžitú kontrolu a krátkodobé sledovanie.

Kedykoľvek rýchlo a dôveryhodne zmeria saturáciu kyslíka, OxiPen ® nám oznámi  rýchlo, presne a dôveryhodne akú pomoc treba pacientovi poskytnúť.

Hoci je OxiPen® malý, je veľký na uskutočňovanie zistení saturácie kyslíka, kvalita signálu a intenzita pulzu okamžite klasifikujú chorého pacienta.

OxiPen  lokalizuje nemennú presnosť o pulze pacienta, vydá impulzný signál pre dôveryhodné meranie. Zvukom a vizuálnou stránkou ( na displeji ) označí tónom frekvenciu tepu. Led dióda nám presne ukáže, ako sonda sníma chorého pacienta.

Prístroj nám zabezpečí najoptimálnejšie výsledky merania bez kompromisu.

 

 

 

Všestranné použitie

OxyPen2

OxyPen2

Prístroj na meranie pulzu OxiPen® Vám ponúka všestrannosť využitia pri používaní v sanitkách, nemocniciach alebo zdravotníckych zariadeniach, ale aj na domáce použitie.

Použiť ho môžete kdekoľvek, u Vás doma dohliada, či je Váš pulz v poriadku, v sanitkách pri prevoze do nemocnice , … . Svojím ergonomický tvarom a veľkosťou sa zmestí všade a robí pre Vás dobrého spoločníka, napríklad aj vo Vašom vrecku.

Jednoduché používanie

Dve príbuzné tlačidlá privádzajú medzičlánok spojený s displejom do činnosti. Displej vám zaručí jasnú správu bez ohľadu na použitie potreby.

OxiPen  sa uvedie do činnosti vložením batérie. Ak sa prístroj nepoužíva, po 3 minútach sa automaticky vypne. Ak sú batérie v poriadku, prístroj je možné používať 30 hodín nepretržite,  alebo ním môžete uskutočniť priemerne 3000 meraní v dĺžke trvania 1 minúty.

Overené vykonávanie založené na jednoduchom princípe robia z OxiPenu dobrého vodcu pri monitorovaní pacienta.

Flexibilný senzor s viacerými veľkosťami

snimače

snimače

Špeciálne vyvinutý SpO2 snímač (sonda) pre OxiPen ® je prispôsobený aj pre väčšie vzdialenosti, (týka sa to končatín pacienta). Sonda sa nepoužíva len pri jednom pacientovi, preto treba dbať na  prísne hygienické normy.

OxiPen  má k dispozícii nasledovné sondy:

Keď sa zabezpečia hygienické normy, eliminujú sa nebezpečenstvá v priebehu monitorovania pacientov. Sondu treba čistiť jednoducho a opatrne.

Sonda SoftTip  je zlúčiteľná s väčšinou inštitucionálnych čistidiel a roztokov, vrátene mydla, alkoholu a dezinfekčných prostriedkov, ktoré bežne dostať v obchodoch. Je na Vás, akú vysokú mieru dezinfekčnosti si zvolíte.

Sonda SoftTip® zaručuje vysokú životnosť, pokiaľ budete dodržiavať správne ošetrovanie.

Technické parametre :

Rozsah merania

SpO2

Od 45% do 100 %

Frekvencia pulzu

Od 20 do 300 pulz./min

Presnosť

Saturácia

+/- 2% (od 70 do 100 %)

Frekvencia pulzov

+/- 1 pulz./min do 100 pulz./min

+/- 1% > 100 pulz./min

Batérie

2 x AA A alkalické

Kapacita

>30 hodín

Prevádzková teplota

Od 00 C do +45 0C

Teplota pri skladovaní

Od -20 0C do 70 0C

Vlhkosť

Od 0 do 90 % (nie zrážanlivosť)

Spôsob merania

Meranie spôsobom Fuzzy Logic Control

Displej

LCD displej s bielym podsvietením a červenou, zelenou a oranžovou led diódou, indikácia na SpO2,frekvenciu impulzov, kvalita signálu, stĺpcový graf životnosť batérie a životnosť sondy

Pulzný tón

Výška tónu je premenlivá (závisí od nameranej hodnoty saturácie O2)

Signál

Akustický a vizuálny signál (frekvencia pulzu, životnosť sondy, chyby systému a životnosť batérie). Signál zapnutý/vypnutý vykonáva funkciu s automatickým vypnutím po 3 minútach.

Rozmery

32 x 136 x 24 mm

Hmotnosť

72 g s batériami

Certifikácia

EN 60601-1

Ochranný systém pri

elektrickom úraze

Ochranná trieda II

Stupeň ochrany pri

elektrickom úraze

Trieda BF

Na stiahnutie    OxiPen

Performance Optimization WordPress Plugins by W3 EDGE